Новини, оголошення, вітання

Сказ домашнього улюбленця можна попередити. Вакцинація - рятує життя!

Дубенське районне управління Головного управління держпродспоживслужби в Рівненській області інформує, що впродовж першого кварталу поточного року на території одного з населених пунктів колишнього Млинівського району було зареєстровано випадок захворювання на сказ домашньої тварини.

15:28 13.07.2023

Платники Млинівщини сплатили майже 200 млн гривень ПДФО

За підсумками першого півріччя 2023 року платниками податків Млинівщини до бюджетів усіх рівнів сплачено 198,2 млн гривень ПДФО. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження до зведеного бюджету цього податку зросли на  111,4 млн гривень

15:23 13.07.2023

Довідку про доходи можна отримати самостійно

Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує, що у рамках кампанії декларування доходів громадян та електронного декларування доходів державних службовців за 2022 рік, громадяни можуть скористатися Е-сервісом «Електронний кабінет» для отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків, а також підготувати, заповнити та надіслати в електронному вигляді до контролюючих органів декларацію про майновий стан і доходи.

15:18 13.07.2023

Порядок застосування пільги з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

Головне управління ДПС у Рівненській області інформує, що підпунктом 266.4.1. п. 266.4 ст. 266 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) визначено, що база оподаткування об’єкта/об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності фізичної особи платника податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, зменшується:

15:10 13.07.2023

22 червня День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

Щороку 22 червня наш народ вшановує світлу пам'ять мільйонів українців, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

14:05 22.06.2023

Подружжя з Миколаївщини привласнило понад мільйон гривень під виглядом відомого благодійного фонду: Кіберполіція викрила зловмисників

Шахраї в інтернеті збирали гроші нібито на потреби українських захисників та отримали пожертви від понад двох тисяч осіб. Коштами вони розпорядилися на власний розсуд. Організатору схеми оголосили підозру, йому може загрожувати до восьми років позбавлення волі.

23:20 08.06.2023

Кіберполіція викрила організатора транснаціонального шахрайського call-центру, працівники якого привласнили понад 5 млн грн

Зловмисники у телефонних розмовах випитували дані банківських карт потерпілих, видаючи себе за працівників банків або правоохоронців. Жертвами правопорушників були громадяни Ізраїлю. Шахрайську схему викрили в ході міжнародної поліцейської операції.

18:45 01.06.2023