Новини, оголошення, вітання

У громаді оголошено День Жалоби

З метою вшанування пам'яті військовослужбовця Олександра, який загинув захищаючи Батьківщину, рідну землю та нас із вами, згідно розпорядження сільського голови №171 в Ярославицькій територіальній громаді оголошено День Жалоби.

09:04 17.09.2023

Про особливості реєстрації повернення  товарів

Про особливості реєстрації повернення товарів

Головне управління ДПС у Рівненській області  інформує, що відповідно до пункту 5 розділу ІІІ Порядку реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій, що застосовуються для реєстрації розрахункових операцій за товари (послуги), затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14 червня 2016 року № 547,  зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05 липня 2016 року за № 918/29048, реєстрація продажу (повернення) товарів, надання послуг, отримання (повернення) коштів через РРО проводиться одночасно з розрахунковою операцією.

10:02 14.09.2023

Платники Млинівщини сплатили майже 262  млн грн ПДФО

Платники Млинівщини сплатили майже 262 млн грн ПДФО

Упродовж січня-серпня 2023 року платниками податків Млинівщини до бюджетів усіх рівнів сплачено 261,6 млн гривень ПДФО. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження до зведеного бюджету цього податку зросли на 126,3 млн гривень.

10:00 14.09.2023

Місцеві бюджети Млинівщини отримали від малого бізнесу понад 15 млн гривень єдиного  податку

Місцеві бюджети Млинівщини отримали від малого бізнесу понад 15 млн гривень єдиного податку

До місцевих бюджетів Млинівщини від підприємців та підприємств, які працюють за спрощеною системою оподаткування за підсумками восьми місяців 2023 року надійшло 15,1 млн гривень єдиного податку. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження цього податку зросли на 2,1 млн гривень.

09:56 14.09.2023

Зміни платникам єдиного податку згідно  Закону України  №3219

Зміни платникам єдиного податку згідно Закону України  №3219

Головне управління ДПС у Рівненській області  нагадує, що Законом України від 30 червня 2023 року №3219-ІХ внесено зміни до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану.

09:53 14.09.2023

КОНКУРС для письменників Рівненщини на здобуття обласної літературної  премії імені Світочів у 2023 році.

КОНКУРС для письменників Рівненщини на здобуття обласної літературної премії імені Світочів у 2023 році.

Рівненська обласна військова адміністрація оголошує прийом документів на здобуття обласної літературної премії імені Світочів. Документи на претендентів можуть подати органи місцевого самоврядування, творчі спілки, обласні заклади культури і мистецтва, наукові установи, громадські організації мистецького і просвітницького спрямування та шляхом самовисування претендентів. Завірені в установленому порядку документи необхідно подати до 20 вересня поточного року управлінню культури і туризму Рівненської обласної державної адміністрації в каб.119, майдан Просвіти 1, м. Рівне  (приміщення обласної державної військової адміністрації) або надіслати на електронну адресу kultura119@ukr.net.

14:56 12.09.2023

Перереєстрація програмних реєстраторів  розрахункових операцій

Перереєстрація програмних реєстраторів розрахункових операцій

Головне управління ДПС у Рівненській області  нагадує, що відповідно до п. 8 розд. II Порядку реєстрації, ведення реєстру та застосування програмних реєстраторів розрахункових операцій, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 23.06.2020 № 317 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 14 червня 2016 року № 547» (далі – Порядок № 317) перереєстрація програмного реєстратора розрахункових операцій (далі – ПРРО) здійснюється у разі зміни найменування (прізвища, імені, по батькові (за наявності)) або податкового номера суб’єкта господарювання (без державної реєстрації припинення юридичної особи або підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця), найменування або адреси господарської одиниці, де використовується ПРРО. Для перереєстрації подається Заява про реєстрацію програмних реєстраторів розрахункових операцій за формою № 1-ПРРО  (додаток 1 до Порядку № 317) (далі – Заява) з позначкою «Перереєстрація».

15:58 11.09.2023