Новини, оголошення, вітання

Обов’язок застосування РРО/ПРРО та ведення  товарних запасів у ФОП

Обов’язок застосування РРО/ПРРО та ведення товарних запасів у ФОП

Головне управління ДПС у Рівненській області  нагадує, що фізичні особи-підприємці, у тому числі платники єдиного податку ІІ-ІV групи, зобов’язані застосовувати РРО/ПРРО у випадку здійснення «розрахункових операцій» у розумінні Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» від 06.07.1995 №265/95-ВР.

16:00 28.09.2023

Місцеві бюджети Дубенщини з початку року поповнились на 992,2 млн гривень

Податкові надходження до місцевих бюджетів Дубенського району  протягом восьми місяців цього року склали 992,2 млн гривень. Порівняно з січнем-серпнем минулого року надходження зросли на 239,6 млн гривень.

15:57 28.09.2023

Легальна реалізація підакцизної продукції додала місцевим бюджетам Млинівщини 1,2  млн гривень роздрібного акцизу

Легальна реалізація підакцизної продукції додала місцевим бюджетам Млинівщини 1,2 млн гривень роздрібного акцизу

Упродовж восьми місяців 2023 року платниками акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів  до місцевих бюджетів Млинівщини сплачено 1,2 млн гривень.

15:54 28.09.2023

Щодо земельних ділянок, часток (паїв) для яких не визначається мінімальне податкове  зобов’язання

Щодо земельних ділянок, часток (паїв) для яких не визначається мінімальне податкове зобов’язання

Головне управління ДПС в Рівненській області повідомляє, що підпунктом 14.1.114 прим. 2 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) визначено, що мінімальне податкове зобов’язання (далі – МПЗ) це – мінімальна величина податкового зобов’язання із сплати податків, зборів, платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, пов’язаних з виробництвом та реалізацією власної сільськогосподарської продукції та/або з власністю та/або користуванням (орендою, суборендою, емфітевзисом, постійним користуванням) земельними ділянками, віднесеними до сільськогосподарських угідь, розрахована відповідно до ПКУ.

10:30 26.09.2023

Млинівські власники нерухомості сплатили  понад 4 млн грн податку

Млинівські власники нерухомості сплатили понад 4 млн грн податку

Власники об’єктів нерухомості Млинівщини у січні-серпні 2023 року сплатили  до місцевих бюджетів громад 4037 тис гривень податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Цьогорічні показники податку на нерухомість перевищили надходження  минулого року на 2190 тис гривень, або більше ніж у 2 рази.

10:30 26.09.2023

Підприємцям - спрощенцям дозволено зазначати назву товару (послуги) у фіскальних касових чеках у спрощеному  вигляді

Підприємцям - спрощенцям дозволено зазначати назву товару (послуги) у фіскальних касових чеках у спрощеному вигляді

Головне управління ДПС у Рівненській області звертає увагу, що у зв’язку з прийняттям Закону України від 30 червня 2023 року № 3219-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо  особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» (далі - Закон № 3219) пункт 2 статті 3 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі - Закон № 265) доповнено положеннями, що для фізичних осіб - підприємців, які перебувають на спрощеній системі оподаткування дозволено зазначати назву товару (послуги) у фіскальних касових чеках у спрощеному вигляді.

11:54 20.09.2023

Порядок та термін реєстрації ПРРО

Головне управління ДПС у Рівненській області  інформує, що застосування програмних реєстраторів розрахункових операцій регулюється Порядком реєстрації, ведення реєстру та застосування програмних реєстраторів розрахункових операцій, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 23.06.2020 № 317 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 14 червня 2016 року № 547», який розроблений відповідно до ст. 7 Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».          Відповідно до п. 2 розд. II Порядку № 317 під час реєстрації кожному ПРРО фіскальним сервером ДПС автоматично формується та присвоюється фіскальний номер.

11:49 20.09.2023

Майнові податки до скарбниць громад Дубенського району додали понад 86 млн  гривень

Майнові податки до скарбниць громад Дубенського району додали понад 86 млн гривень

Сплата майнових податків за підсумками восьми місяців 2023 року принесла місцевим скарбницям громад  Дубенського району 86,2 млн гривень. Це на 27,6 млн гривень більше, ніж у минулому році.

11:43 20.09.2023