Новини, оголошення, вітання

Трудові і соціальні гарантії для вагітних жінок і працівників з дітьми

В рамках інформаційної кампанії "Виходь на світло!"  Державна служба України з питань праці підготувала інфоргафіку про трудові і соціальні гарантії для вагітних жінок і працівників з дітьми

10:50 28.08.2023

Про проведення через РРО або ПРРО попередньої (авансової) оплати за товар (послугу), реалізацію товару з відстроченням  платежу, остаточний розрахунок

Про проведення через РРО або ПРРО попередньої (авансової) оплати за товар (послугу), реалізацію товару з відстроченням платежу, остаточний розрахунок

Головне управління ДПС у Рівненській області інформує,  що розрахункові операції у разі проведення розрахунків за попередню (авансову) оплату за товар (послугу) проводяться через реєстратор розрахункових операцій (далі – РРО) з зазначенням у касовому чеку «передоплата товарів» або у разі проведення розрахунків за відстроченим платежем – проводяться через РРО з використанням режиму попереднього програмування «погашення кредиту».

12:51 25.08.2023

Легальні доходи платників Млинівщини додали місцевим бюджетам 180,4 млн  гривень ПДФО

Легальні доходи платників Млинівщини додали місцевим бюджетам 180,4 млн гривень ПДФО

Оподаткування легальних доходів жителів Млинівщини посприяло надходженню до місцевих бюджетів громад 180,4 млн гривень податку на доходи фізичних осіб упродовж січня-линя цього року. Приріст цього платежу до аналогічного періоду минулого року склав 93,6 млн гривень.

12:48 25.08.2023

Повідомте податкову службу про прийняття  на роботу працівника

Повідомте податкову службу про прийняття на роботу працівника

Головне управління ДПС у Рівненській області  нагадує,  що працівник  не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу та  повідомлення про це відповідного органу ДПС,  відповідно до порядку, встановленого Кабінетом Міністрів України (стаття 24 Кодексу законів про працю України). Повідомлення про прийняття працівника на роботу  необхідно подати до початку роботи, але після видання наказу про прийняття на роботу.

10:11 22.08.2023